מזג האוויר בגדרה :

18°C
Overcast clouds

החזון שלנו

מי לא אוהב לבקר במקומות חדשים ולפגוש תרבויות ואנשים שונים?

חזון

בשנים 2009-2016 עבדתי בניהול משרד רכש וסחר בינלאומי. עם הזמן גיליתי שאני נהנה יותר מהנסיעות לחו"ל ומהמפגש עם אנשים ותרבויות חדשות מאשר מעבודת רכש ועסקים. לאחרונה, מצאתי דרך להכניס את החוויה הבינלאומית לביתי באמצעות אירוח תיירים, אנשי עסקים, יועצים, מהנדסים, אנשי שיווק ואורחים של עסקים של חברות. מסתבר שהמיקום שלנו מהווה נקודת יציאה אידיאלית לפגישות עסקיות וטיולים בדרום, במזרח ובמרכז הארץ.

הצג עוד

החזון שלי

העסק נולד כאשר החלטתי להפוך את משרדיי העסק ליחידות מגורים. עם הזמן הצטרפתי לעולם התיירות והאירוח הביתית באמצעות AirBnB & Couchsurfing . במקביל אני פועל לקידום ועידוד התיירות לישראל בכלל, ובפרט להעלאת גדרה על מפת התיירות הבינלאומית.

הצג עוד
רקע כללי

הסתבר שישנן  שתי סיבות עיקריות המונעות מאיתנו האזרחים לטייל ולתייר יותר. הסיבה ראשונה היא העלות הגבוהה של לינה, והסיבה השנייה היא חוסר פנאי. לאחרונה האווירה החברתית בכפר הגלובלי הצמיחה שתי רשתות חברתיות חובקות עולם שמאפשרות תיירות עממית במחיר מושג לכל כיס.

התפתחות

רשת אחת היא AirBnB  המטפחת אירוח תיירים בבתי משפחות פרטיות ברחבי העולם ומספקת חווית תיירות חדשה. התייר חיי כאזרח מקומי ומקבל הדרכה אישית מהמארח. בדרך זו נוצר מפגש בינאישי בלתי אמצעי ואותנטי לצד היכרות עם אורח החיים המקומי במדינת היעד. כל זאת לתקופות קצרות ובמחירים מוזלים ותחרותיים בהשוואה לבתי המלון שבאותו היעד. רשת זו מאפשרת מצד אחד פתרון לינה לתיירים וטיילים במחיר נמוך ומצד שני, ולא פחות חשוב, עוזרת למשקי בית להשיג הכנסה נוספת שמגוונת ומייצבת את הכלכלה המשפחתית.

הרשת השנייה Couchsurfing  עוסקת באירוח ללא תשלום, היא מתמקדת בקשר בין תיירים למארחים פרטיים מקומיים המזמינים תיירים לישון חינם בבתיהם לתקופה קצרה. הלינה יכולה להיות על הספה בסלון, בחדר הפנוי או בשק שינה על השטיח בחדר העבודה. זאת רק מתוך רצון טוב ואמון הדדי. הכלכלה השיתופית, החברתית, הכלל עולמית מתפתחת ומחברת בין אנשים, מסייעת לתיירים, מדריכה אותם ומראה להם את אורח החיים במדינה ואת תרבותה. אלה הם חילופי תרבויות, חשיפה והעשרה לשני צדדים. כפי שנאמר כולנו כפר גלובלי אחד.

התפשטות וצמיחת שתי הרשתות האלה מאתגרת את תעשיית המלונאות ומשפיעה על רמות התפוסה והמחירים בכל רחבי העולם. תופעה זו מגדילה את היקף התיירות הנכנסת, התנועה, בסיס הלקוחות, הפעילות והבז בכל מקום בה מתרחשת.

כך הצטרפתי ללהיטים החמים ביותר בתחום הלינה המוזלת לתיירים כאלטרנטיבה לסידורי לינה למטילים. מסתבר, ישנו עולם שלם של אנשים שפותחים את ביתם ומוכנים לחלוק אותו עם מאורחים זרים באמצעות Airbnb  שעוסקת באירוח תיירים בזול,  ו Couchsurfing שעוסקת בהלנת אורחים חינם. מיזוג שני הפרויקטים תורם להפחתת עלויות הלינה לתיירים, ובמקביל חשיפה לעמים ותרבויות חדשות. בנוסף, פעילות זו תורמת למאבק החברתי בישראל ובעולם כולו.

הצג עוד
מקום

גדרה שוכנת במרכז מישור החוף והשפלה, קרובה לתל אביב, לירושלים, לאשדוד ולכבישי האורך והרוחב  4, 6, 7, 40 ו 431. יחידות המגורים נמצאות בלב שכונת המגורים הוותיקה ובמרחק הליכה מאתרי הבילוי.  גדרה הייתה עיירת קייט ויעד לתיירות מרפא רפואי כבר משנות ה 30 במאה הקודמת. כיום הרחוב הראשי של גדרה נמצא בפרויקט שימור, ברחוב בתי קפה, מסעדות, פאבים, חנויות, גלריות, פסיפס יודאיקה, תכשיטים, פסלי מתכת, פסלי ויטראז' מזכוכית, בגדי מעצבים ובוטיקים.

הצג עוד

ערך מוסף

מגוריים זמניים

הסתבר שקיים צורך וביקוש לא מבוטל לפתרונות מגורים זמניים בקרב שכנים, חברים וישראלים מכל הארץ, אנשים שבמעבר בין דירות ובתים, אנשים שמשפצים את הבית, אנשים שנאלצים לצאת מהבית לתקופה קצרה עקב ריסוס, חיטוי, תקלה, או שעוזבים את הבית, נפרדים, מתגרשים, לרבות נופשים, אנשים שמחפשים פינה שקטה לתקופה, לנוח, לכתוב עבודת מחקר, לסיים כתיבת הספר וכו.

תיירות מקומית

במקביל ישנה תנועה של תיירות נכנסת של בני משפחה שבאים לבקר קרובים בגדרה ו/או בסביבה. חלקם מגיעים לאירועים משפחתיים, וישנם שמגיעים לבקר דיירים באחד מבתי האבות הרבים שבגדרה, או קרובים ומלווים שבאים לסעוד מאושפז בבית החולים הרצפלד. הסתבר שהמיקום הקרוב שלנו להרצפלד מחד והקירבה לבית הכנסת הגדול ישורון מאידך מתאים לשומרי שבת שלא נוסעים בשבת. גדרה ידועה באוויר טוב מה שמשך הרבה נופשים ומחלימים והפך את המושבה לאתר הבראה כבר במאה הקודמת.

עידן הקורונה

עם פרוץ הקורונה קוביד 19 רבים מצאו את המקום מתאים לשהות בתקופת הבידוד.

הצימר שלנו

החדרים מעוצבים בהשראת צליל צורה וצבע בטבע. קירות החדרים משמשים תערוכת ציורים משתנה של אימי ציירת האבסטרקט והמשוררת שושנה כנפו כנפות ז"ל.

הצג עוד

מרכז אירוח:

באתר זה אנו מרכזים ומפרסמים מידע תיירותי אזורי שרלוונטי לתיירים שמתעניינים בביקור בישראל ובגדרה בפרט. המידע באתר מחולק לקטגוריות הבאות: אטרקציות וקישורים, נופש ובילוי בגדרה, מדריכי טיוליםחופי ים קרוביםמסעדות ומפות. כמו כן אנו מציע שירותים עסקיים, הסעות, תיאום סיורים וביקורים, איתור יצרנים וספקים, קישור עם פקידים ומוסדות.

החזון

החזון לעשור הנוכחי הוא סיום פריסת התשתית השיווקית, חידוש יחידה 3, איתור ווילה עם חצר מתאימה בה נוכל להרחיב ולהגדיל את העסק. נוסיף יחידות בגדלים שונים, נקים גינת ג'ונגל טרופית מוצלת ובריכה. נקים ונתפעל פנסיון לכלבים בו יוכלו האורחים לאחסן את חיות המחמד שלהם בזמן שהותם אצלנו.

הצג עוד

הבית שלי הוא הבית שלך Mi Casa Es Tu Casa

צור קשר 24/7

פתרונות מגורים להשכרה לטווח הקצר והבינוני בתנאיי צימר, במרכז גדרה קרוב לכל מה שחשוב. 

יחידות גדולות, מרווחות, נקיות, מרוהטות ומאובזרות מלא.

נבנה ע"י‫ Dream Digital 

כל זכויות האתר שמורות -‫ לייק הום ‫©

נבנה ע"י‫ Dream Digital    |    כל זכויות האתר שמורות -‫ לייק הום ‫©

מונגש

אתר זה משתמש בעוגיות כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.